Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Carnosine extra pro muže PM 60 cps.

Doplněk stravy slouží jako zdroj přírodních sterolů a terpenoidů z Pfafie latnaté (Brazilian Ginseng, Suma) a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Přirozená produkce těchto přírodních látek v organizmu klesá s rostoucím věkem a celkovým zatížením organizmu. Jejich nedostatek může být jednou z příčin přirozeného i nepřirozeného stárnutí, hormonální nerovnováhy, snížené mozkové, srdeční a svalové výkonnosti, šedivění vlasů, vrásčité kůže a nadváhy. Přípravek je určen pro muže s oblibou anti-age a beauty produktů, kteří usilují o stálý mladistvý a štíhlý vzhled, dobrou fyzickou výkonnost.

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem

Složení: 

1 želatinová kapsle 350 mg obsahuje:
1 rostlinná kapsle 350 mg obsahuje:
L-Carnosine (aminokyselinový dipeptid) 250 mg, Pfafie latnatá (Brazilský ženšen, Pfaffia paniculata, Suma) extrakt 90 mg, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý (plnidla), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

DOPORUČENÉ DENNÍ Dávkování:

2-4 kapsle denně.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávat v suchu při teplotě 10-27 °C. Chránit před sluncem.

 

Obsah balení: 60 cps., dávka na 15 - 30 dní.

Hmotnost obsahu: 21 g

Výrobce: PURUS-MEDA, s.r.o.

Kód Kód: 114
Jméno značky: PURUS-MEDA, s.r.o.
Kategorie: PURUS-MEDA
Zpět do obchodu