Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Carnosine extra pro ženy PM 60 cps.

Doplněk stravy Carnosine extra pro ženy PM slouží jako zdroj přírodního estrogenu diosgeninu, fytosterolů a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu
a alaninu (L-Carnosine). Protože přirozená produkce těchto látek s věkem klesá, doporučujeme je doplňovat. Pokles těchto látek má totiž značný vliv na projevy stárnutí, jako je šedivění vlasů, vrásky a snížení duševní a fyzické výkonnosti.

Carnosine extra je hlavně pro ženy, které mají v oblibě anti-age produkty a záleží jim na mladistvém vzhledu a dobré fyzické kondici. L-Carnosine je tělu vlastní dipeptid, který má prokazatelně blahodárné účinky na lidské tělo, což potvrdilo již přes 750 odborných studií. Jeho regenerativní efekt na organizmus ve vysoké zátěži je využíván u sportovců.

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Skladem

Složení: 

1 želatinová kapsle 330 mg obsahuje:
L-carnosin (aminokyselinový dipeptid) 250 mg, Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa, Wild Yam) extrakt 16 % diosgeninu 50 mg.

Plnidla: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, obal: kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza

Doporučené denní dávkování:

2x denně 1 kapsle. Určeno k dlouhodobému užívání.

Upozornění:

Doplněk stravy z bylin a aminokyselin!
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Uchovávat při teplotě do 25 °C. Chránit před sluncem.

Obsah balení: 60 cps., dávka na 1 měsíc

Hmotnost obsahu: 19,8 g

Výrobce: PURUS-MEDA, s.r.o. 

Kód Kód: 115
Jméno značky: PURUS-MEDA, s.r.o.
Kategorie: PURUS-MEDA
Zpět do obchodu