Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Graviola extra PM 120 cps.

Legendární rostlinný produkt z deštných amazonských pralesů patří k nejprodávanějším doplňkům stravy po roce 2000. Naše kapsle obsahují vysoce čistý extrakt z plodu Gravioly standardizovaný na obsah 5% anonových acetogeninů.

320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Skladem

Složení: 

1 želatinová kapsle obsahuje:

Anona ostnitá (Anona muricata) extrakt plod 300 mg, Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), Stearan hořečnatý rostlinný a oxid křemičítý (protispékavé látky), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Doporučené DENNÍ dávkování:

1 - 2 kapsle denně.

 

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Uchovávat v suchu při teplotě do 25 °C. Chránit před sluncem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Může snižovat krevní tlak. Při dlouhodobém podávání je vhodné podávat s 2 hodinovým odstupem probiotické kultury.

 
ZAJÍMAVOSTI A LITERÁRNÍ REŠERŽE:

Graviola v současnosti nemá v EU schválena zdravotní tvrzení.

Graviola (Anona ostnitá) je malý stálezelený strom dorůstající výšky cca 5 m a roste v tropických oblastech Jižní Ameriky. Má velké žlutozelené plody s bílou mírně nakyslou dužinou, která se využívá především k výrobě džusů a šťáv.

Její vědecky doložené použití se traduje již od r. 1940. Bližší informace snadno získáte na neobchodních internetových doménách, např. wikipedie apod.


Obsah balení: 120 cps., dávka na 60 - 120 dní.

Hmotnost obsahu: 120 cps. 54 g

Výrobce: PURUS-MEDA, s.r.o.

Kód Kód: 149
Jméno značky: PURUS-MEDA, s.r.o.
Kategorie: PURUS-MEDA
Zpět do obchodu