Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Medové ochucené TRIO

Med a maliny 250 g

Díky vůni a výrazné chuti malin je tento ovocný med opravdovou delikatesou! Vhodný je na pečivo, lívance, palačinky, do čaje nebo k doslazování kaší. Stejně tak báječný je i jen tak samotný na lžičku, jako zdravé mlsání.

Med a česnek 250 g

Výborný na bílé i tmavé pečivo, na steak, ke klobásce, k sýrům či na chlebovou placku nebo topinku. Nebo jen tak na lžičku jako medicína:-) Použit je český česnek, nasekaný na kousíčky, usušený a pomletý.

Med a skořice 250 g

Pouze med a skořice! Jednoduchá, ale chuťově naprosto dokonalá kombinace, která je silně návyková:-) Ideální pro slazení nápojů, ale fantastický je i na pečivo, ke slazení kaší, tvarohu či jogurtů. Báječný je i jen tak samotný zalitý horkou vodou. Tento med je prostě neodolatelný!

450 Kč 391,30 Kč bez DPH
Skladem

Složení:

Med a maliny 250 g:

95% květový pastovaný med

5% lyofilizované maliny

Báječný, voňavý, malinový med! Opravdu skvostná chuť. Dá se jíst i samotný, jen tak po lžičkách. Ale použití je samozřejmě mnohem rozmanitější. Bílé pečivo či palačinky jsou samozřejmostí. V ovocných čajích je naprosto luxusní, ale co je opravdu dokonalé, je jeho použití do teplého šlehaného mléka. Získáte naprosto jedinečný a lahodný nápoj, který si nejen Vaše děti zamilují! Zapomeňte na přístroje ke šlehání, stačí ohřát plnotučné mléko, nalít jej do uzavírací sklenice, přidat tento med, pevně zavřít a na chvíli zaštěrchat. Pak už jen stačí nalít do skleničky nebo hrnečku.

 

Výrobce: Meduška, Monika Bednářová

 

Složení:

Med a česnek 250 g:

98% květový pastovaný med

2% sušený česnek

Výborný na bílé i tmavé pečivo, na steak, ke klobásce, k sýrům či na chlebovou placku nebo topinku. Nebo jen tak na lžičku jako medicína:-) Použit je český česnek, nakrájený na kousíčky usušený a pomletý, nejde v žádném případě o česnekový prášek!

Účinky česneku jistě znají všichni, ale přesto...pár slov o něm...v lidovém léčitelství se užívá jako antibiotikum a antiseptikum, účinkuje při nachlazení, chřipce a bolestech v krku. Působí proti nadýmání a kornatění tepen. Prospívá srdci, dále při onemocnění cukrovkou, střevních a žaludečních potížích. Čistí cévy a v neposlední řadě ničí parazity žijící ve střevech.

Výrobce: Meduška, Monika Bednářová

 

Složení:

Med a skořice 250 g:

98% květový pastovaný med

2% skořice

Pouze med a skořice! Jednoduchá, ale chuťově naprosto dokonalá kombinace, která je silně návyková:-)  Skořice nabízí celou řadu zdraví prospěšných přírodních látek díky nimž příznivě působí na zažívání, napomáhá krevní mu oběhu, osvědčila se i při prevenci chřipky a nachlazení, zvyšuje mozkovou aktivitu...Med sám o sobě je dokonalou, zdraví prospěšnou potravinou a v kombinaci se skořicí vzniká něco opravdu unikátního!

Výrobce: Meduška, Monika Bednářová

 

Složení:

Naběračka na med (medonoska)

• praktické nabírání medu
• přírodní materiál – bukové dřevo
• vyrobena v České republice

Dřevěná palička na nabírání k medu neodmyslitelně patří, lidově bývá také nazývána medonoska, nebo medovka. Používala se již od pradávna, což svědčí o její praktičnosti.

Kód Kód: 958
Kategorie: Dárkové balíčky
Zpět do obchodu