Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Medový sirup s rakytníkem 420 g

Sirup s medem a rakytníkem je vhodný pro každou věkovou generaci.

Lahodný a smyslný med Vás povzbudí a dodá Vašemu čaji tu pravou chuť.

140 Kč 121,74 Kč bez DPH
Skladem

Složení:

Glukózový sirup, med - původ ČR (min. 30 %), fruktóza, rakytníková šťáva (6 %).

Proč med?

Med má všestranné použití jako lehce stravitelná a energeticky hodnotná potravina. Díky výše zmíněným ingrediencím se svým způsobem vlastně jedná o pomyslný sladký poklad, který disponuje spoustou blahodárných účinků na lidský organismus. Pomáhá jak při nachlazeních, tak při virózách, či kašli, ale rovněž i při poruchách krevního oběhu, zažívacího ústrojí a dalších.

Proč glukózový sirup?

Při konzumaci glukózy získáváme velmi rychle energii, což je výhodné například před, či po náročném sportovním výkonu. Zkrátka pokaždé, když potřebujeme okamžitou vzpruhu.

Proč rakytníková šťáva?

Rakytník je velmi ceněný pro svoje mimořádné hojivé a léčebné účinky, jeho plody obsahují široké spektrum vitaminů a stopových prvků. Díky tomu ho mnozí lidé zařazují mezi tzv. superpotraviny.

 

Pomáhá při virózách, chřipkách nebo angínách, má vliv na oční neduhy, bojuje s kožními nemocemi, snižuje bolest, příznivě působí na revmatismus, dnu, nebo nemoci štítné žlázy. Regeneruje tkáně, či sliznice trávicího a pohlavního ústrojí. 

Doporučené dávkování:

1 - 2 lžičky denně. Před použitím protřepat. Případná usazenina je přírodního původu. Skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty a diabetiky. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. 

Minimální trvanlivost 2 roky. 

 

Výrobce: Vyrobeno exkluzivně pro SILT s.r.o.

Vyrobeno v České republice.

 

Kód Kód: 144
Jméno značky: Silt s.r.o.
Kategorie: SILT - MED

Společnost Silt s.r.o.:

Malá rodinná firma, která se zabývá výkupem, zpracováním a prodejem medu, výrobou porcových balení potravin pro gastronomii a zakázkovou ruční výrobou zaměřenou na různé pochoutky, jak lze správně předpokládat, především z medu. 

 

Zpět do obchodu