Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Medový sirup s černým bezem 420 g

Sirup s medem a černým bezem je vhodný pro každou věkovou generaci. 

Lahodný a smyslný med Vás povzbudí a dodá Vašemu čaji tu pravou chuť.

140 Kč 121,74 Kč bez DPH
Skladem

Složení:

Glukózový sirup, med květový - původ Česká republika (min. 30 %), antioxidant: kyselina askorbová, výtažky z bylin: černý bez (0,75 %).

Proč med?

Med má všestranné použití jako lehce stravitelná a energeticky hodnotná potravina. Díky výše zmíněným ingrediencím se svým způsobem vlastně jedná o pomyslný sladký poklad, který disponuje spoustou blahodárných účinků na lidský organismus. Pomáhá jak při nachlazeních, tak při virózách, či kašli, ale rovněž i při poruchách krevního oběhu, zažívacího ústrojí a dalších.

Proč glukózový sirup?

Při konzumaci glukózy získáváme velmi rychle energii, což je výhodné například před, či po náročném sportovním výkonu. Zkrátka pokaždé, když potřebujeme okamžitou vzpruhu.

Proč extrakt černého bezu?

Bezinkové plody se výborně uplatňují při posilování imunity a potlačování nemocí z nachlazení. Dobře fungují i proti bolestem hlavy a při migrénách. Dále jsou přínosné pro trávicí systém, jelikož mají projímavé účinky. Pomáhají tedy proti zácpě a při detoxikaci.

Doporučené dávkování:

 1 - 2 lžičky denně. Před použitím protřepat. Případná usazenina je přírodního původu. Skladujte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty a diabetiky. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Minimální trvanlivost 2 roky. 

 

Výrobce: Vyrobeno exkluzivně pro SILT s.r.o.

Vyrobeno v České republice.

Kód Kód: 146
Jméno značky: Silt s.r.o.
Kategorie: SILT - MED

Společnost Silt s.r.o.:

Malá rodinná firma, která se zabývá výkupem, zpracováním a prodejem medu, výrobou porcových balení potravin pro gastronomii a zakázkovou ruční výrobou zaměřenou na různé pochoutky, jak lze správně předpokládat, především z medu. 

 

Zpět do obchodu