Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

Nachové Lapacho PM (Pau d´Arco) cps. 60

Tip
Lapacho Krabicka

Lapacho z deštných pralesů!

Informace z odborné literatury:
Legendární extrakty z lapachových lián z deštných pralesů patří mezi nejprostudovanější byliny minulého století. Dle současné legislativy EU pomáhají při normalizaci stavu cévních stěn a krevního tlaku. Přispívají k duševní a fyzické relaxaci. Podporují normální funkci imunitního sytému. Na základě velkého počtu odborných studií a praktických zkušeností si získaly v minulosti oblibu zejména u očistných kúr organizmu od mikroorganismů (zejména kandid) a alergenů. Doplněk stravy obsahuje vysoce čistý extrakt z kůry odrůdy Lapacha se standardizovaným obsahem lapacholů bez inertních dřevitých složek, které mu dává přízvisko "Nachové Lapacho."

280 Kč 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Složení 1 želatinová kapsle (410 mg) obsahuje:

Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), Lapacho (Tabebuia serratifolia) extrakt 10:1 150 mg (ekvivalent 1 500 mg mikroniz. kůry), oxid křemičitý (protispékavá látka).

DOPORUČENÉ DENNÍ Dávkování:

2x denně 1 kapsle před jídlem.

Upozornění:

Doplněk stravy z bylin!
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Uchovávat v suchu při teplotě do 25 °C. Chránit před sluncem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah balení: 60 cps., dávka na 1 měsíc

Hmotnost obsahu: 24,6 g

Výrobce: PURUS-MEDA, s.r.o.

Kód Kód: 24
Jméno značky: PURUS-MEDA, s.r.o.
Kategorie: PURUS-MEDA
Zpět do obchodu