Dovoz ZDARMA v okolí BOSKOVIC a JEVÍČKA!

PM Šampon propolisový s medem 200 ml

Šampon obsahuje kromě medu tyto přírodní produkty: standardizovaný Propolis Moravia PM®, extrakt z lopuchu a kyselinu salicylovou, které mu dodávají příjemnou vůni a zaručují příznivé působení na vlasovou pokožku. Používáním 2x týdně se dosahuje citlivého dermatologického účinku, který pomáhá udržet zdravou pokožku ve vysoké kondici, a tím i její odolnost. Působí také dobře jako doplňková péče při dermatitidách různého původu i tam, kde není mytí šamponem kontraindikováno. Rovněž je vhodný používat při tvorbě lupů. Přídavek kondicionéru umožňuje velice jemné ošetření vlasů, které se lépe upravují a udržují. Recepturu šamponu klinicky testovala a převzala farmaceteutická firma Gehrlicher GmBh SRN.

175 Kč 144,63 Kč bez DPH
Skladem

Složení:

Sodium Laureth Sulfate, Aqua, Disodium Laureth-6 Sulfosuccinate, Lauramidopropyl Betaine, Mel Apis, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-30, Laureth-20, Polyquaternium 16, Propolis extract, Burdock Extrakt, Absolue, Hydrolized Elastin, Salicylic Acid, Disodium EDTA.

Použití:

Naneste potřebné množství šamponu s trochou vody, vetřete do mokrých vlasů a mírnou masáží zpěňte tak, aby se účinné složky dostaly do přímého kontaktu s povrchem pokožky. Šampon se nechá asi 3 až 5 minut působit a pak se opláchněte vlažnou vodou.

Nepoužívat při alergii na včelí produkty.


Obsah balení: 200 ml

Výrobce: PURUS-MEDA, s.r.o. 

Kód Kód: 100
Jméno značky: PURUS-MEDA, s.r.o.
Kategorie: PURUS-MEDA
Zpět do obchodu